space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Druk wielkoformatowy - ploter graficzny solwentowy (plakaty, postery, banery itp.).

 
 
 
 

Druk solwentowy odporny jest na czynniki zewnętrzne takie jak woda, słońce, promieniowanie UV i nie wymaga laminowania. Trwałość barw przy zastosowaniu zewnętrznym nawet kilka lat.

Metoda druku wielkoformatowego graficznego ma zastosowanie do wydruków bardzo dobrej jakości grafiki na materiałach przekraczających format A-3 (297mmX420mm).

Druk cyfrowy wielkoformatowy jest to metoda przenoszenia obrazów cyfrowych (elektronicznych) na inne nośniki fizyczne. Wydruki cyfrowe wielkoformatowe są to obrazy drukowane za pomocą specjalnych maszyn zwanych ploterami wielkoformatowymi. Plotery wielkoformatowe stosowane przez nas drukują plakaty, postery, banery, naklejki, stendy, grafiki wystawiennicze, tablice reklamowe, folie do podświetleń, płótno canvas, siatki itp., do szerokości 160 cm. W zależności od zastosowanego atramentu wydruki wielkoformatowe mogą być drukowane atramentem solwentowym lub atramentem wodnym.

Wydruk wielkoformatowy solwentowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych takich jak, woda, promieniowanie UV i nadaje się doskonale do zastosowań zewnętrznych bez konieczności laminowania.
Materiały (podłoże) na jakim możemy wykonać wydruk wielkoformatowy solwentowy znajdziesz tutaj.

Wydruki wielkoformatowe solwentowe naklejamy na różnego rodzaju podkłady: pianka (kappa) spienione PCV, itp. W ten sposób uzyskać możecie Państwo sztywne plansze, tablice reklamowe gotowe do wszelkiego rodzaju prezentacji.

Rozdzielczość efektywna jaką możemy zyskać na naszych ploterach to wartości od 360 dpi do 1200 dpi, co w efekcie pozwala uzyskać doskonałą jakość wydruków wielkoformatowych

Jak przygotować plik do druku? Instrukcję można pobrać TUTAJ.

Aby zapoznać się z opisem materiałów do druku solwentowego kliknij TUTAJ. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
PUH Tęcza s.c.
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl