space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Druk wielkoformatowy - ploter graficzny solwentowy (plakaty, postery, banery itp.).

 
 
 
 

Praktyczne zastosowania druku solwentowego to wszelkie wydruki wielkoformatowe odporne na czynniki zewnętrzne w dłuższym czasie (do kilku lat). Atramenty solwentowe są odporne na wiele czynników łącznie z promieniowaniem ultrafioletowym i nie wymagają laminowania.

Druk solwentowy - materiały:

Folie samoprzylepne
Naklejajane na plexi, szybę, gładką elewację, pojazdy czy piankę, tworzą efektowne i proste formy reklamowe. Zastosowanie: podświetlane kasetony reklamowe, oklejanie pojazdów samochodowych , plansze reklamowe itp.

Folie One Way Vision
Są to specjalne folie naklejane na szyby. Dzięki zastosowanej perforacji uzyskujemy możliwość przenikania światła do środka pomieszczenia. Zastosowanie: oklejanie szyb pojazdów komunikacji miejskiej, szyb wystawienniczych, budynków ze szklaną elewacją itp.

Folie translucentne
Rozpraszające światło folie samoprzylepne do elementów podświetlanych. Zastosowanie: kasetony podświetlane, witraże.

Folie do grafiki podłogowej
Wymagają dodatkowo stosowania laminatów zabezpieczających. Laminat ten oprócz wysokiej odporności na ścieranie jest jednocześnie materiałem antypoślizgowym. Zastosowanie: ekspozycja barwnych, kolorowych reklam doskonale widocznych na podłodze (centra handlowe, kina itp.).

Papier citylight
Podłoże charakteryzuje się dobrym rozproszeniem światła i jego przepuszczalnością, dlatego nadaje się do podświetlania od wewnątrz. Zastosowanie: zamknięte kasetony na przystankach komunikacji lub mocowane do latarni oświetlenia ulicznego.

Papier billboardowy
Papier stosowany do wyklejania billboardów. Charakteryzuje się niebieskim powleczeniem spodniej strony, co zapobiega prześwitywaniu poprzednich ekspozycji. Zastosowanie: wydruki billboardów

Baner winylowy frontlit
Materiał do zadruku farbami solwentowymi. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i trwałością. Poszczególne arkusze banerów można łączyć ze sobą poprzez zgrzewanie, uzyskując duże powierzchnie reklamowe. Zastosowanie: przykrywanie elewacji budynków, dekoracje, a także elementy inscenizacji. Wykończenie krawędzi: zgrzewanie/klejenie i oczkowanie.

Baner winylowy backlit
Materiał podobny do frontlitu. Dodatkowo daje się zadrukować z dwóch stron i przepuszcza światło umożliwiając podświetlenie od wewnątrz. Zastosowanie: kasetony podświetlane od wewnątrz. Wykończenie krawędzi: zgrzewanie/klejenie i oczkowanie.

Baner winylowy blockout
Materiał podobny do backlitu, nieprzepuszcza światła. W swojej strukturze posiada warstwę z materiału blokującego światło. Zastosowanie: wydruki eksponowane w warunkach silnego oświetlenia, przeważnie w miejscach prostopadłych do ścian budynków. Wykończenie krawędzi: zgrzewanie/klejenie i oczkowanie.

Siatka winylowa (mesh)
Materiał oparty o typowe banery winylowe. Jego zaletą jest przepuszczalność powietrza i światła. Daje to możliwość tworzenia bardzo dużych powierzchni reklamowych i umieszczania ich na elewacjach bez obawy zerwania przez wiatr. Zastosowanie: tak samo jak banery winylowe , dodatkowo przeszklone elewacje budynków, rusztowania ustawione na czas wykonywania prac budowlanych. Wykończenie krawędzi: zgrzewanie/klejenie i oczkowanie. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl