space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Druk wielkoformatowy - ploter graficzny atramentowy (plakaty, postery, itp.).

 
 
 
 

Metoda druku wielkoformatowego graficznego ma zastosowanie do wydruków bardzo dobrej jakości grafiki na materiałach wielkością przekraczającą format A-3 (297mmX420mm).

Druk cyfrowy wielkoformatowy jest to metoda przenoszenia obrazów zapisanych cyfrowo na komputerach za pomocą programów do tworzenia grafiki na inne nośniki fizyczne. Wydruki cyfrowe wielkoformatowe są to obrazy drukowane za pomocą specjalnych maszyn zwanych ploterami wielkoformatowymi. Plotery wielkoformatowe atramentowe stosowane przez nas drukują reklamy, plakaty, postery, mapy, banery, grafiki wystawiennicze, obrazy na płótnie canvas, itp. do szerokości 160 cm.

Wydruki wielkoformatowe atramentowe mają głównie zastosowanie wewnątrz pomieszczeń, ponieważ są mniej odporne na promieniowanie UV. Trwałość kolorów określa się na około 6 miesięcy, ale jest to uzależnione od stopnia i czasu wystawienia na działanie promieni słonecznych.
Druk wielkoformatowy atramentowy nie jest odporny na działanie wody.

Rozdzielczość efektywna jaką możemy zyskać na naszych ploterach to wartości od 360 dpi do 1200 dpi, co w efekcie pozwala uzyskać doskonałą jakość wydruków wielkoformatowych, zbliżoną jakościowo do fotografii. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
PUH Tęcza s.c.
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl