space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Wydruki wielkoformatowe i kserokopie kolorowe (rysunki techniczne typu AutoCad)

 
 
 
 

Wydruki i kserokopie wykonujemy na ploterach firmy OCE, wyspecjalizowanych do
kopiowania i druku projektów architektonicznych i inżynierskich.
Drukujemy z programów AutoCAD, ArchiCAD, Corel w wersji do 17 włącznie, pakiet MS Office, oraz z plików .bmp, .jpg, .tiff, .plt, .pdf, .eps ...

Wydruki map, planów, projektów technicznych, rysunków architektonicznych, materiałów projektowych, rysunków technicznych na papierze, kalce lub folii powyżej formatu A-3 (297mm X 420mm) nazywamy potocznie wydrukiem wielkoformatowym technicznym.
Wydruki wielkoformatowe można wykonać z wszelkiego rodzaju nośników pamięci elektronicznej z danymi zapisanych w takich programach jak AutoCad, ArchiCad lub każdy inny program do projektowania i tworzenia projektów, planów technicznych, rysunków architektonicznych itp.

Materiał na jakim możemy wykonać taki wydruk wielkoformatowy to głównie papier i kalka ale mogą to być również inne podłoża takie jak folia samoprzylepna, folia kreślarska, płótno , baner itp. W trakcie procesu drukowania wielkoformatowego możemy dokonywać wiele dodatkowych czynności, które umożliwią nam między innymi zmniejszenie lub powiększenie wydruku wielkoformatowego, dopasowanie do wielkości arkusza, wykonanie w skali, zrobienie lustrzanego odbicia, uzyskanie negatywu, eliminację tła oraz wiele innych. Ponieważ drukarki wielkoformatowe są to urządzenia o bardzo wysokiej technologii pozwalają one zarówno na wykonywanie wydruków wielkoformatowych czarno białych jak i kolorowych.

Wydrukowane rysunki wielkoformatowe można dociąć, poskładać do wpięcia w dokumentację techniczną, lub projektową.
Wykonane u nas wydruki wielkoformatowe, składamy, kompletujemy, wpinamy w teczki lub segregatory, tak aby uzyskać gotową do pracy dokumentację techniczną. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
PUH Tęcza s.c.
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl