space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Kserokopie i wydruki czarno - białe wielkoformatowe (rysunki techniczne typu AutoCad).

 
 
 
 
Wydruki i kserokopie wykonujemy na ploterach firmy OCE, wyspecjalizowanych do kopiowania i druku projektów architektonicznych i inżynierskich.
Drukujemy z programów AutoCAD, ArchiCAD, Corel w wersji do 17 włącznie, pakiet MS Office, oraz z plików .bmp, .jpg, .tiff, .plt, .pdf, .eps ...

Jak przygotować plik .plt? Instrukcję można pobrać TUTAJ.

Powielanie , kopiowanie map, planów, projektów technicznych, rysunków architektonicznych, materiałów projektowych, rysunków technicznych na papierze, kalce lub folii powyżej formatu A-3 (297mm X 420mm) nazywamy potocznie kopiowaniem wielkoformatowym lub kserokopią wielkoformatową. Kserokopie wielkoformatowe można wykonać z oryginałów będących w postaci pojedynczych arkuszy nie grubszych niż 3 do 5 mm, szerokości do 914 mm, długości 15 metrów. Materiał na jakim możemy wykonać kserokopię wielkoformatową to głównie papier i kalka, ale mogą to być również inne podłoża takie jak folia samoprzylepna, folia kreślarska, płótno , baner itp. W trakcie procesu kopiowania wielkoformatowego możemy dokonywać wiele dodatkowych czynności, które umożliwią nam między innymi zmniejszenie lub powiększenie od 25% do 400% kserokopii wielkoformatowej, wykonanie lustrzanego odbicia, uzyskanie negatywu, eliminację tła oraz wiele innych opcji. Ponieważ kserokopiarki wielkoformatowe są to urządzenia o bardzo wysokiej technologii pozwalają one zarówno na wykonywanie kserokopii wielkoformatowych czarno białych jak i kolorowych. Skopiowane rysunki wielkoformatowe można dociąć, poskładać do wpięcia w dokumentację techniczną, lub projektową.
Wykonane u nas kserokopie wielkoformatowe składamy, kompletujemy, wpinamy w teczki lub segregatory, tak aby uzyskać kopię jak najbardziej wierną oryginałowi. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
PUH Tęcza s.c.
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl