space space space
 
home
 
 
space
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
spacer
space
space
space
 
space space space
 
 

Usługi Nadruki na koszulkach, druk na tkaninach.

 
 
 
 

druk na tkaninachdruk na tkaninachdruk na tkaninachdruk na tkaninachdruk na tkaninach


1. Koszulki lub inna dzież nie jest zawarta w cenie. Cena dotyczy wykonania nadruku tylko w jednej pozycji (np. przód, tył, rękaw, itp.) Można oczywiście drukować w wielu miejscach, wtedy ceny się sumują.

2. Rozpakowanie, składanie i pakowanie odzieży klienta dodatkowo płatne

3. Ostateczna kalkulacja ceny przedstawiana będzie po dostarczeniu lub przesłaniu grafiki i określeniu miejsca i wielkości nadruku.

4. Wszystkie czcionki muszą być zamienione na krzywe. Najlepsze efekty uzyskuje się z plików o rozdzielczości >300 dpi, przy czym za poprawne minimum przyjmuje się 200 dpi w wielkości docelowej.
Druk na życzenie klienta z plików niespełniających wymagań technicznych opisanych powyżej nie będą podlegały reklamacji.

5. Poprawki i dostosowanie pliku do wymagań druku DTG będą liczone z czasu pracy grafika związanej z obróbką plików niespełniających wymagań wg stawki 60 zł brutto/godz.

6. Drukujemy na naszych, wyłącznie nowych, markowych koszulkach bawełnianych. Drukujemy również na koszulkach lub innej odzieży i materiałach klienta wykonanych z bawełny lub z innych naturalnych włókien. Zastrzegamy sobie prawo odmowy druku na dostarczonej przez klienta odzieży, mocno zmechaconej, o rzadkim splocie lub nietypowym kroju uniemożliwiającym druk. Nadruk na odzieży powierzonej czyli klienta odbywa się tylko i wyłącznie za jego zgodą i na jego odpowiedzialność.

7. Nie przyjmujemy do druku plików i grafik, do których Zamawiający nie posiada majątkowych praw autorskich (covery płyt, logotypy, grafiki filmowe i koncertowe itp.).

UWAGA: Technologia druku umożliwia druku przez szwy, suwaki, guziki. W niektórych przypadkach jest to możliwe ale związane jest to z pogorszeniem się jakości druku i utraty ostrości drukowanego projektu.


Drukujemy na tkaninach różnymi metodami

1. Druk bezpośredni na tkaninach DTG
Jest to najnowocześniejsza technologia zdobienia i znakowania odzieży.
Druk bezpośredni na tkaninach, jak sama nazwa wskazuje, polega na wydrukowaniu grafiki zdjęcia lub napisów bezpośrednio na np. koszulce, spodniach, bluzach, itp. bez potrzeby korzystania z pośrednich nośników transferowych takich jak papier lub folia.
Maksymalna powierzchnia zadruku 42x60cm.
Nadruki wykonujemy zarówno na tkaninach białych, kolorowych i czarnych. Technika ta pozwala na wydruk bardzo rozbudowanej i skomplikowanej grafiki w doskonałej jakości. Wydruk jest przyjemny w dotyku i trwały.
Koszulki z nadrukiem należy prać ręcznie w 30 stopniach Celsjusza przewrócone na lewą stronę. Unikać prasowania wprost po nadruku, prasować przez papier lub na lewej stronie.

2. Zdobienie tkanin foliami typu Flex Flok
Technika ta polega na wycinaniu ze specjalnych folii, nieskomplikowanych form graficznych i napisów.
Następnie wycięte folie nanoszone są na tkaninę termicznie przy pomocy specjalnej prasy. Folie te występują w podstawowych kolorach i nie ma tu możliwości uzyskania pełnej kolorystyki.
Koszulki z nadrukiem należy prać ręcznie w 30 stopniach Celsjusza przewrócone na lewą stronę. Unikać prasowania wprost po nadruku, prasować przez papier lub na lewej stronie.

3. Druk Sublimacyjny
Techniką druku sublimacyjnego wykonujemy nadruki na tkaninach poliestrowych. Zasadą działania jest sublimacja, czyli przechodzenie z fazy stałej w gazową substancji z pominięciem fazy ciekłej. Metoda ta charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury atrament sublimacyjny zostaje wtłoczony w strukturę materiału lub innego podłoża pokrytego poliestrem i łączy się z nim na stałe.
Zalecany druk na tkaninach poliestrowych białych, na innych kolorach są ograniczenia kolorystyczne.
Max pole powierzchni zadruku A-4 (21x29cm)
Każde naniesienie kolejnego elementu wydrukowanego na jednym arkuszu formatu A-4 kosztuje 5,00 zł brutto/szt. 
  HOME O firmie Usługi Sprzedaż Promocje Zamów on-line Informacje Kontakt  
 
 
PUH Tęcza s.c.
Łódź. ul. Żeromskiego 86 Tel. 42 636 06 04, 42 637 66 74
email: tecza@ksero-tecza.pl